نکات ایمنی

کاربر پس از خرید محصول موظف است کلیه نکات ایمنی و احتیاطی زیر را مطالعه و بر اساس راهکارهای اعلامی، از آن استفاده نماید. شایان ذکر است مسئولیت هر گونه بی توجهی به نکات ایمنی، متوجه کاربر خواهد بود

دنیا به سرعت در حال پیشرفت و تحول است. انسان ها در هر لحظه از زندگی، تجربیات جدید و متنوعی را پشت سر گذاشته و به اشتراک می گذارند. کما اینکه با وجود  انفجار اطلاعات و حجم انبوه دانش بشری، فرصتی نخواهد بود تا در مدت کوتاه زندگی، تمامی رویدادها تجربه گردد. بر این اساس عقل سلیم هر انسان پیشرو و موفقی حکم می نماید تا از راهکارها و تجربیات تلخ و شیرین دیگران در امور مختف، استفاده و با بهره گیری از نظریات صاحبان تجربه و دانش کارشناسان امر، اطلاعات و آموزه های خود را  افزایش داده و نکات مغفول را بر خود آشکار نماید. با مشاهده بسیاری از وب سایت ها مشاهده می گردد مقوله امنیت و ایمنی از مبانی کلیدی تلقی شده و رعایت ملاحظات ایمنی و احتیاطی، در استفاده از ساخته های بشری، از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود. پر واضح است که ذکر نکات ایمنی به معنی اهمیت قائل شدن سازنده برای خریدار می باشد. لذا بدون نیاز به استفاده و کسب تجربه از محصول، بهتر است نکات کاربردی و راهنمایی های سازنده را ملاک عمل قرار داده و با مطالعه و اجرای موارد ایمنی، ضمن عمل به دستورالعمل های صادره، با دقت و حوصله بر همه جوانب امر اطلاع یافته و با رعایت جزئیات و نکات ایمنی، از بروز هر گونه خسارت مادی و معنوی جلوگیری گردد.

کاربر پس از خرید محصول موظف است؛ کلیه نکات ایمنی و احتیاطی زیر را مطالعه و بر اساس راهکاری اعلامی از آن استفاده نماید.

  • به هنگام دراز کشیدن و بیرون آمدن از زیر پایه مطالعه باید دقت نمایید سر و صورت شما با صفحه برخورد ننماید.
  • وزن کتاب و لپ تاپ نباید از حد متعارف بیشتر باشد چرا که در صورت سبک بودن کتاب، علاوه بر افزایش پایداری و امنیت پایه مطالعه، سرعت عمل لازم برای اتخاذ وضعیت های مختلف مطالعه نیز افزایش خواهد یافت.
  • به منظور جلوگیری از افتادن صفحه و بروز هر گونه اتفاق پیش بینی نشده، لازم است حتی المقدور از نصب پایه مطالعه در مسیر تردد افراد، به ویژه کودکان خودداری به عمل آید.
  • از قرار دادن و رها کردن طولانی مدت تبلت و موبایل بر روی پایه مطالعه (به ویژه در حالت طاق باز) در مواقعی که از پایه مطالعه استفاده نمی گردد خودداری به عمل آید.
  • به هنگام خاتمه مطالعه می بایست صفحه را حتماً از روی پایه جدا کرده و کنار بگذاریم و عصایی را 90 درجه بچرخانیم.
  • کاربر در صورت نیاز به استراحت و خواب، بهتر است به منظور جلوگیری از هر گونه برخورد با صفحه و سقوط آن، بلافاصله موقعیت پایه مطالعه را ترک نموده و در محل دیگری استراحت کرده و بخوابد.
  • به منظور افزایش طول عمر پایه مطالعه ( به ویژه در هنگام استفاده) از دست کاری و خم نمودن بی مورد قطعات پایه خودداری به عمل آید.
  • ضرورت دارد غیر از روش متداول قرار دادن و برداشتن صفحه بر روی عصایی که در فیلم هم آموزش داده شده است، از چرخش و دوران صفحه در محل نصب شده حول عصایی، اکیداً خودداری به عمل آمده تا از به هم خوردن رگلاژ پیچ های نصب شده بر روی عصایی و افتادن صفحه، جلوگیری به عمل آید.
  • خریدار می بایست به نکات ایمنی نحوه استفاده از پایه مطالعه با دقت و وسواس توجه نموده و سپس از آن استفاده نماید. بدیهی است شرکت تولیدی دانیار رعایت کلیه جوانب ایمنی را متذکر شده و من بعد هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه سهل انگاری و بی توجهی کاربران را نخواهد پذیرفت.