اندکی درباره ما

معرفی مجموعه دانیار

پایه مطالعه دانیار پس از مدت ها صرف وقت و پشت سر گذاشتن آزمون و خطاهای متعدد، به منظور کمک به اشخاص دارای مطالعه طولانی و مبتلا به درد گردن و خستگی ساخته و مجوز طرح صنعتی و برند آن در مرکز مالیکت معنوی به ثبت رسیده است.
با بررسی فضای حقیقی و مجازی مشاهده می گردد، در داخل و خارج از کشور، پایه های مختلفی برای مطالعه کتاب و استفاده از تبلت، موبایل و لپ تاپ طراحی شده است لیکن تا کنون پایه مناسب مطالعه عموم کاربران از جمله بیماران جسمی حرکتی ساخته نشده است. همچنین هر دستگاه معمولاً یک کاربرد دارد لیکن این محصول، قابلیت های مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهد.
دانیار با دارا بودن استفاده های ابتکاری و خلاقانه متعدد، یک محصول منحصر به فرد تلقی شده و فاقد نمونه داخلی و خارجی می باشد.
این محصول اغلب کارآیی ها را به صورت یکجا دارا بوده و توأماً تمامی قابلیت های اعلامی از جمله مطالعه کتاب، استفاده از تبلت و تلفن همراه در حالت های دراز کش( به صورت طاق باز و به پهلو) و نشسته و لپ تاپ در حالت نشسته را در اختیار کاربر قرار داده و مطالعه کاملاً طاق باز را میسر می سازد.
پایه چند منظوره دانیار پس از تنظیم ارتفاع جهت مطالعه بر روی سطح زمین، تختخواب، میز تحریر و جلوی مبل کارآیی دارد، کما اینکه به عنوان وسیله ای برای نماز ( در حالت پشت مبل و در وضعیت نشسته با صفحه) و پایه نت موسیقی مناسب بوده و نیاز علاقمندان به وبگردی و تماشای فیلم و همچنین افرادی که وقت زیادی صرف مطالعه میکنند را تأمین می نماید.
استفاده کننده از دانیار می تواند پس از قرار دادن دستگاه بر روی زمین یا تختخواب، کتاب، تبلت و تلفن همراه را بر روی وسیله نصب و با دراز کشیدن در زیر آن، بدون خستگی و در نظر گرفتن محدودیت های حرکتی و احساس درد کمر و گردن، با اتخاذ حالت مطالعه طاق باز یا به پهلو، از آن استفاده نماید.

پایه مطالعه دانیار دارای ویژگی های زیر می باشد:
– استفاده کننده دستگاه این امکان را خواهد داشت تا سریع و بی وقفه، حالت های دراز کش( طاق باز و به پهلو) و نشسته را مستمراً تغییر داده و بدون خستگی و درد اعضاء بدن، ساعات متمادی به مطالعه کتاب و استفاده از تبلت و تلفن همراه بپردازد.
– مطالعه در سایر پایه ها صرفاً تا زاویه خاصی امکان پذیر می باشد لیکن این دستگاه با قابلیت دوران 360 درجه ای، بدون محدودیت، زاویه مطلوب مطالعه را به خوبی فراهم می نماید.
– سایر پایه های مورد استفاده در تختخواب، معمولاً بسیار حجیم و جا گیر هستند لیکن این دستگاه ضمن اشغال فضای کمتر، به علت سرعت در جمع شدن، تغییر حالت و انعطاف پذیری، مزاحمتی برای خوابیدن ایجاد نمی نماید و می تواند بدون نیاز به جمع آوری، برای همیشه در تخت خواب قرار بگیرد.
– قطعه گونیایی شکل پایه قابلیت قرار گرفتن در زیر فرش،تشک تختخواب و زیر مبل را داشته و در هنگام دراز کشیدن در زیر دستگاه، مزاحمتی برای کاربر ایجاد نمی نماید.
– این پایه مطالعه به عنوان یک وسیله کمک آموزشی، برای مددجویان بنیاد جانبازان، سازمان بهزیستی و صنایع علمی و آموزشی می تواند با حد اقل کمک، مورد استفاده قرار گیرد.
– ساختار فلزی این وسیله طول عمر بالایی دارد. وزن دستگاه 3 کیلو و 700 گرم، طول صفحه 50 سانتی متر، عرض آن 33 ، و ارتفاع پایه و صفحه آن، متناسبِ استفاده بر روی سطج زمین، تختخواب، میز مطالعه و جلوی مبل، از 20 تا 100 سانتی متر قابل تنظیم می باشد.
کلیه نکات آموزشی شامل : شرح قطعات نحوه نصب و استفاده، رفع ایرادات، رعایت ملاحظات احتیاطی و ایمنی در سایت بارگذاری شده و خریدار می بایست ظرائف استفاده محصول را رعایت نماید. بر همین اساس تأکید می گردد کاربر می بایست قبل از استفاده، حتماً با دقت، کلیه مطالب سایت به نشانی www.danyar-stand.comو صفحه اینستاگرام به آدرس danyar_stand را مطالعه نماید.
شما خریداران محترم، علاوه بر بهره گیری از مطالب آموزشی، می توانید سئوالات ، نظرات و سفارشات خود را از طریق وبسایت و شبکه های اجتماعی اعلام شده، به سازنده منعکس کنید تا امکان بهینه سازی محصول فراهم گردد.
امیداوریم دانیار با تنوع بخشی به روش های مطالعاتی، نیاز مندی های شما را تأمین نماید.

danyar-stand
4_577143146156340360
28- ورق زدن کتاب در حالت مطالعه طاق باز

مزایای کاربردی

 • در وسط صفحه نگهدارنده این دستگاه یک شکاف پیش بینی شده تا کتاب پس از رد شدن اوراق مورد مطالعه به سمت دیگر، از یک طرف صفحه با نوارهای کشی، و از طرف دیگر با دو گیره نگهدارنده قوی تثبیت گردد. به علت تثبیت دو طرفه کتاب بر روی صفحه و همچنین پیش بینی دو گیره محکم که از دو سر اهرم به صفحه فشرده می شود، مساحت و  تعداد صفحات بیشتری از کتاب تثبیت شده و از آویزان شدن اوراق کتاب و یا افتادن تبلت و موبایل در حالت مطالعه طاق باز جلوگیری به عمل می آید. علاوه بر آن، صفحه خاصیت فنری و ارتجاعی داشته به نحوی که کتاب از دو طرف به صفحه چسبیده و به تعبیری با آن در می آمیزد. کاربر دانیار هم با آگاهی از این مزیت، می تواند به حالت کاملاً طاق باز در زیر پایه دراز کشیده و با چرخاندن 360 درجه ای صفحه، بهترین زاویه مطالعه را فراهم و آنگاه بدون خم کردن پشت، به راحتی، بدون خستگی و درد کمر و گردن ساعت ها مطالعه کرده و از تبلت و موبایل استفاده نماید. لیکن نمونه های دیگر، کتاب را فقط در یک طرف صفحه تثبیت می نمایند همچنین گیره های نگهدارنده آنها فقط بر روی نقطه کوچکی از برگه های کتاب قرار می گیرند لذا قدرت نگهداری اوراق کتاب را نداشته و برگه ها رها می شوند که این دو ضعف باعث ناپایداری و عدم مهار کتاب بر روی صفحه و به تبع افتادن کتاب ( به ویژه کتاب های سنگین) در حالت طاق باز کامل شده و کاربر نیز ناچار است در این وضعیت، مقداری پشت خود را خم و سپس مطالعه نماید.
 • بر روی عصایی پایه، یک شکاف ناودانی شکل بین بستر میانی و فوقانی ایجاد شده که به کمک یک پیچ کوچک در زیر عصایی، صفحه را در هنگام مطالعه طاق باز در داخل خود مهار می نماید. همچنین به منظور ایمنی بیشتر، بستر فوقانی خمیده شده، تا مانع از سقوط کامل صفحه به زمین شده و در صورت لغزش و افتادن نیز در داخل همان شکاف ناودانی باقی بماند. از طرفی از طرفی وجود این شکاف ناودانی باعث سرعت عمل نصب و برداشت صفحه بر روی پایه شده تا افرادی که وقت زیادی را صرف مطالعه می نمایند، با استفاده از این قابلیت، بلافاصله در هر وضعیت تغییر حالت داده و بدون زحمت و اتلاف وقت و بدون تحمل درد و خستگی، پی در پی حالات سه گانه نشسته، طاق باز و به پهلو را اتخاذ و مدت های طولانی مطالعه نمایند.
 • دو عدد ترمز طراحی شده تا کاربر هنگام نصب لپ تاپ در قسمت پشت صفحه و استفاده نشسته از این وسیله، ترمزها را بر روی بازوهای بلند طرفین گوشواره نصب و با استفاده از آنها، علاوه بر کسب اطمینان از تثبیت لپ تاپ بر روی صفحه، بهترین زاویه دید را تنظیم نماید.
 • با بهره گیری از صفحه نگهدارنده کتاب، تبلت و موبایل، مطالعه نشسته و به پهلو میسر می باشد و در صورت نصب صفحه مورد نظر بر روی پایه، امکان مطالعه طاق باز نیز فراهم می گردد.
 • پایه در حالات طاق باز، به پهلو و نشسته، برای کتاب، تبلت و موبایل؛ و در وضعیت نشسته، مناسبِ لپ تاپ است. همچنین جهت مطالعه بر روی میز تحریر و جلوی مبل کارآیی داشته، و برای نماز ( پشت مبل و نشسته) و پایه نت موسیقی نیز بکار می رود.
 • سایر پایه ها که قابلیت تنظیم تنظیم ارتفاع دارند، فقط در کنار تختخواب نصب و مورد استفاده قرار می گیرند ولی پایه مطالعه دانیار بر روی تختتخواب قابل نصب و بهره بردرای می باشد.
 • دستگاه پس از تنظیم ارتفاع، به صورت ایستاده بر روی تختخواب، سطح زمین و جلوی مبل نصب و استفاده می گردد.
 • در صورت استفاده مستمر از این پایه از بروز بسیاری از ناهنجاری ها و بیماری ها از جمله عارضه قوز پشت، ابتلا به دیسک کمر و گردن و … جلوگیری شده و یا در صورت سابقه بیماری قبلی، روند آن، بهبود خواهد یافت.
 • این پایه برای افراد عادی، شرکت کنندگان در آزمون های سراسری و کنکور، افرادی که وقت زیادی را صرف مطالعه میکنند، و طیف های مختلف اجتماعی دارای محدودیت مطالعه (به ویژه جانبازان، افراد دچار ناتوانی جسمی، سالمندان، بیماران دارای درد کمر و گردن) و حتی علاقمندان به تماشای فیلم، بسیار مناسب است.
 • کاربران علاقمند به تماشای فیلمهای بلند سینمایی و کلیپ های متنوع فضای مجازی، می توانند حالت های مطالعه را مستمراً تغییر داده، و با تبلت و موبایل، مدت های طولانی، بدون احساس خستگی و درد، فیلم تماشا کرده و وبگردی نمایند.
 • قطعه گونیایی شکل، به راحتی در زیر فرش و تشک تختخواب قرار گرفته و هنگام استفاده از دستگاه، مزاحمتی ندارد.
 • این پایه به منظور سهولت در جابجایی، به صورت نیمه آماده در یک جعبه قرار داده شده است و به وسیله آچار مخصوص و کمک فیلم آموزشی، قابل نصب و راه اندازی است.
 • استفاده از پایه مطالعه به علت ساختار فلزی و استحکام مناسب آن، باعث استهلاک دستگاه نشده و کاربر را قادر می سازد تا سالیان طولانی از آن استفاده نماید.
 • این دستگاه به علت اشغال کمترین فضا در موقع خواب ؛ بدون نیاز به جمع آوری کامل و صرفاً با تغییر به وضعیت پایان مطالعه، می تواند به طور ثابت در تختخواب قرار بگیرد.