سوالات متداول

در صورتی که پاسخ مورد نظر خود را نیافتید، سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

سوالات شما

سوالات پر تکرار شما

1_ آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

در حال حاضرسفارش خرید فقط از طریق شبکه های اجتماعی اعلام شده و سایت دیجی کالا صورت می گیرد و امکان خرید حضوری وجود ندارد.

2_پایه مطالعه دانیار برای چه سایزهایی از کتاب و تبلت مورد استفاده قرار می گیرد؟

در حالت معمول، هر کتاب و تبلت، با اندازه های مختلف بر روی پایه مطالعه  قابل نصب و استفاده می باشد.

3_ ارتفاع پایه در چه وضعیتی تغییر پیدا می کند؟

اگر صفحه به صورت جداگانه به حالت نشسته یا به پهلو در روی زمین یا پشت میز تحریر مورد استفاده قرار گیرد ارتفاع صفحه با زمین 20 سانتی متر و ثابت خواهد بود ولی اگر صفحه بر روی دستگاه نصب گردد، ارتفاع پایه (عصایی) در هنگام استفاده طاق باز، متناسب با کاربرد در سطح زمین – زیر تشک تختخواب – جلو مبل و به عنوان پایه نوت موسیقی، از 75 تا 100 سانتی متر، متغیر می باشد.

4-قطعات یدکی مورد نیاز چگونه در اختیار کاربران قرار می گیرد؟

در صورت بروز هر گونه نقص در قطعات وسیله مورد استفاده، مراتب را از طریق یکی از روش های ارتباطی به دانیار اعلام و وجه قطعه را پرداخت نمایید تا نسبت به ارسال آن اقدام گردد.

5-آیا قطعات گونیایی شکل مزاحمتی برای پشت کاربر ایجاد می کند؟

خیر فاصله دو قطعه گونیایی شکل که بر روی زمین مستقر می گردد، به اندازه ای است که کاربر در بین آن دو قطعه دراز می کشد و علاوه بر آن ضخامت قطعات گونیایی به مقداری است که چنانچه پشت کاربر روی آن قرار بگیرد ، وجود آن را احساس نخواهد کرد.

6- گیره نگهدارنده کتاب توانایی تحمل چه تعداد از صفحات کتاب را دارا می باشد؟

گیره می تواند حداکثر حدود 150 ورق از کتاب را نگه دارد.

7-آیا گیره نگهدارنده کتاب، تبلت و موبایل به وسیله مورد استفاده آسیب نمی رساند؟

بر روی گیره ها یک قطعه فوم نرم قرار داده شده تا از هر گونه آسیب جلوگیری نماید. همچنین کاربر برای کسب اطمینان و جلوگیری از صدمات احتمالی یا لغزیدن تبلت و موبایل، می تواند نقاط تماس صفحه با وسیله مورد استفاده را با نوار چسب پنج سانتی، فوم و … بپوشاند

8-نوار کشی از استحکام لازم برخوردار هستند؟

نوار کشی مورد استفاده از مواد خارجی با کیفیت می باشد لیکن استفاده کننده علاوه بر آن می تواند از نوار کشی خیاطی به عرض سه و نیم سانتی متر نیز استفاده نماید

9-آیا پایه مطالعه در هنگام مطالعه طاق باز از ایمنی لازم برخوردار است؟

بله با توجه به اینکه قسمت بالای صفحه نگهدارنده در داخل شکاف ناودانی و قسمت پایین توسط پیچ اسپیسر مهار می گردد، چنانچه به صفحه ضربه ای وارد شده و جابجا شود، ممکن است از پایه آویزان شود ولی بر روی زمین نمی افتد.

10-در مطالعه به پهلو امکان افتادن صفحه وجود دارد؟

تعادل صفحه در سه نقطه برقرار می گردد که در صورت سفت بودن سطح زیر آن، خطری متوجه کاربر نخواهد بود. گرچه برای کسب اطمینان بیشتر حتی اگر صفحه در جای نرم قرار بگیرد ، کاربر با همان دستی که  در حالت معمول در کنار صفحه قرار دارد، می تواند بدون زحمت صفحه را نگه دارد

11-آیا وزن پایه مطالعه محدودیتی برای کاربر ایجاد نمی نماید؟

کاربر برای مطالعه در وضعیت های مختلف صرفاً از صفحه با وزن حدود یک کیلو و چهارصد گرم استفاده می نماید و وزن سایر قطعات به زمین وارد می شود

12-آیا می توان جهت تامین نور لازم جهت مطالعه از چراغ مطالعه استفاده کرد؟

متناسب با سلیقه کاربر، استفاده از هر نوع چراغ مطالعه باسیم و بی سیم ( باطری خور) وجود دارد که نحوه استفاده نوعی از آن در فیلم آموزشی نمایش داده شده است.

13-پاسخ سئوالات و ابهامات احتمالی چگونه خواهد بود؟

فیلم آموزشی نحوه نصب و راه اندازی پایه مطالعه دانیار موجود در سایت، کلیه نکات کاربردی و  ابهامات را پاسخ می دهد که علاوه بر آن سئوالات مربوطه از طریق درگاه های ارتباطی پاسخ داده خواهد شد.

از ما بپرسید

اگر پاسخ خود را نیافتید، سریعا با ما تماس بگیرید